Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DYSKUSJA
Question 
Wątek służy do dyskutowania na tematy w dziale "Wiedza". Jest to jedyne miejsce w tym dziale, które służy do zadawania pytań. W razie potrzeby cytujcie posty, do których macie pytania.
Odpowiedz
W temacie treningu juniorów juniorów.

Jeżeli treść poniżej jest dla wszystkich oczywistością to post do wykasowania, ale nie to można go podpiąć do wiedzy o treningu juniorów.

Gwiazda może się trafić w każdej chwili i wiele osób na pewno zastanawia się czy opłaca się wymieniać juniora pod koniec sezonu bo obawia się, że nie odrobi już tych kilku piłeczek, które zdobyłby od początku sezonu. I mam swoje spostrzeżenie, że jak najbardziej Tak!. Wg. mnie jeżeli dobrze takiego juniora poprowadzimy to wytrenuje się na poziomie jak ten którego mamy lub wymienialiśmy na początku sezonu.

Najważniejsze to wymienić go na tyle przed końcem sezonu aby zaliczył OKJ (Obóz Kondycyjny Juniorów) i został wysłany na Obóz Juniorski jeszcze przed zakończeniem danego sezonu (może być nawet jeden dzień przed zakończeniem). Reszta instrukcji poniżej w punktach:

1. Pojawia się junior warty uwagi np. HP4,LP2,S3 - wymieniamy! ale zanim zakończy się aktualny sezon musimy zdążyć wykonać pkt 2 i 3
2. Wysyłamy zawodnika na Obóz Kondycyjny Juniorów
3. Po zakończeniu OKJ od razu wysyłamy zawodnika na zwykły obóz juniorski nawet jak został do zakończenia sezonu 1 dzień.
4. Dalej prowadzimy juniora już standardowo.

po pierwsze OKJ im później rozpoczęty tym bardziej efektywny.
Po drugie. Obóz juniorski z pkt 3 będzie trwał na przełomie sezonów i zakończy się już w nowym, ale odbycie treningu zaliczane jest na dzień w którym się go na obóz wysłało. Dlatego w nowym sezonie zaraz po zakończeniu obozu jednego możemy wysłać juniora na kolejny i w sezonie gdy ma 17 lat robi praktycznie dwa obozy, a piłki które zrobiłby hipotetycznie z trenerem w pierwszym sezonie odrabia nam OKJ.

Przykład takiego juniora obrazujący o co mi chodziło wyżej:
Junior ma szybkość treningu S3 i mimo, że przyszedł w ramach wymiany pod sam koniec pierwszego sezonu jako junior zrobił 22 piłki

[Obrazek: attachment.php?aid=37]

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(03-04-2021, 03:11 PM)szuram napisał(a): W temacie treningu juniorów juniorów.

Jeżeli treść poniżej jest dla wszystkich oczywistością to post do wykasowania, ale nie to można go podpiąć do wiedzy o treningu juniorów.

Wrzucaj. Przekopiuj to będzie tresc Twojego autorstwa. Ja mogę tylko zacytować. Lepiej żeby autor = osoba, która umiesci post
Odpowiedz
(03-04-2021, 03:11 PM)szuram napisał(a): po pierwsze OKJ im później rozpoczęty tym bardziej efektywny.

Faktycznie :U Nie wiedziałem. No to faktycznie się opłaca, a ja od jakiejś połowy sezonu trzymam wymiany na następny sezon Wink
Odpowiedz
(03-05-2021, 08:23 PM)kingsajz napisał(a): Faktycznie :U Nie wiedziałem. No to faktycznie się opłaca, a ja od jakiejś połowy sezonu trzymam wymiany na następny sezon Wink

Ja też kiedyś tak robiłem, ale okazało się, że max to 9 i straciłem wszystkie wymiany. Nie wiem czy teraz jest inaczej, ale uważaj na to. Chyba, że jest inaczej i wiesz na 100% to weź potwierdź tutaj, to też tak zrobie.
Odpowiedz
Też nie wiem ile jest max.
Odpowiedz
Tzn nie wiem ile jest max, ale albo jest 9, albo wszystko się resetuje na początku sezonu i i tak na starcie masz 9 a reszta przepada. Wiem, że się raz na tym przejechałem parę sezonów temu. Można w razie czego dopytać na forum
Odpowiedz
Nie wiem czy wam to pomoże, ale w zakłądce "wymiana juniora" w MZ na samym dole macie to napisane Smile

"Decyzja o wymianie juniora jest nieodwołalna.

Możesz wymienić swoich juniorow na nowych. Na początku każdego sezonu będzie dostępnych 9 nowych chętnych. Po pojawieniu się nowego juniora masz czas do poniedziałku, godz. 23:59 CET na podjęcie decyzji o wymianie. Nowi juniorzy będą pojawiać się co wtorek, godz. 00:00 CET w tempie 2 na tydzień (lub 3, jeśli ukończyłeś Tour Juniorski), do maksimum 9.

W podjęciu decyzji może pomóc Raport Skauta, który wskazuje prawdopodobną rolę dla tego zawodnika i określa maks. i min. potencjał zawodnika."
Odpowiedz
Przyda się Wink
Odpowiedz
Będziesz szuram robił post w wiedzy na temat rozbudowy stadionu?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości